x 
0

Obchodní podmínky


Pro objednání kteréhokoliv druhu zboží si stačí vybrat příslušnou kategorii, zadat požadované množství rostlin, porcí semen nebo jiného druhu nabízeného zboží. Systém vás povede až k úplnému vyplnění objednávkového formuláře, který nakonec odešlete. Kopie objednávky přijde i na vaši e-mailovou adresu, kterou jste uvedli. Objednávat může i neregistrovaný zákazník. Vyřízení objednávky se řídí následujícími obchodními podmínkami:

1. Objednávky jsou vyřizovány podle došlého pořadí. Standardně to bude do 1 týdne. V případě delšího termínu bude zákazník u o tom informován. Zákazník bude informován i o stavu vyřízení objednávky (přijetí, potvrzení, odeslání objednávky).
2. Pokud zákazník provede objednávku jiným způsobem než přes nákupní košík E-schopu, uvede do ní stejné údaje, tj. jméno, přijmení, úplnou adresu, případně doručovací adresu, e-mail, své telefonní číslo a preferovaný způsob platby.
3. Způsob platby si zákazník volí v rámci vyplnění objednávkového formuláře. Cena balného a poštovného pro zásilku na dobírku je 140,- Kč. Při platbě předem bezhotovostním převodem na účet je cena balného a poštovného 80,-Kč. Při osobním odběru je cena 0,-Kč.
4. Při platbě předem zákazník obdrží potvrzení o skutečné ceně zásilky a platební údaje zprávou na uvedený e-mail. Tato cena může být nižší z důvodu vyprodání některého objednaného zboží.
5. Pro objednávky mimo ČR do států EU je možná pouze platba předem. Poštovné a balné bude vypočtené individuálně podle toho, do kterého státu bude zásilka adresována a podle rozměrů a hmotnosti zásilky. Zákazník obdrží platební pokyny zprávou zaslanou na e-mailovou adresu, jakož i zprávy o stavu vyřízení objednávky.
6. Mimo zónu EU nezasíláme.
7. Provozovatel E-schopu není platcem DPH.

Obchodní podmínky jsou platné od 1.8.2011.

Copyright @ 2017 Cactuspoint.cz, Vytvořil PANKY WARE

Please publish modules in offcanvas position.